O radości jaką daje uszycie czegoś ładnego z niepozornie wyglądającego kawałka materiału i kilku dodatków.
Blog > Komentarze do wpisu

małe a cieszy!

Wszyscy blogowo i szyciowo są na etapie koloru czerwonego, już stawają w szranki, już ich ściska, aby czerwone pokazywać. Ja jak zwykle pod prąd ;) Nadal jesiennie - dziś wrzosowo :)

W kuchni, bardzo spontanicznie, nastąpiła mała zmiana. Do posiadanych zasłon, które, nie ukrywam, już mi się znudziły, doszyłam kratkową falbankę i podwiązki. Komplet nie byłby kompletem, gdybym nie uszyła jeszcze odpowiedniego obrusu na stół :)

Lubię, kiedy najprostsze rozwiązanie okazują się być najlepsze :)

/wciskając się na ściany, z uwagi na małe rozmiary pomieszczenia, udało mi się zrobić, jako takie zdjęcia - komplet na żywo jest znacznie ładniejszy/

 

Pozdrawiam jesiennie, nadal z dynią w tle ;)

środa, 30 października 2013, nulka0101

Polecane wpisy

Komentarze
2013/10/31 09:16:29
Ślicznie! Ale jak ja Ci zazdroszczę takiej kuchni! Z taaakim oknem! Ech, mam nadzieję, że i ja kiedyś będę mogła urzędować w podobnej ;)
-
2013/10/31 10:43:40
Przyznam bez skrępowania, że kuchnia, jak i cały dom, jest źródłem mojej ogromnej radości. Nie jest luksusowo, nie jest powierzchniowo dużo, ale uwielbiam tu wszystko :)
Na pewno, Zołzo. Marzenia się spełniają! :)
-
Gość: black_08, *.static.amelek.eu
2013/12/26 19:43:02
Witam, bardzo mi się spodobało aranżacja Pani okna:) Mieliśmy tu z mężem małe konsylium - gdzie jest karnisz:), pod roletą?:) Ale moje pytanie dotyczy materiału - czy jest to 100% bawełna? Będę wdzięczna za odpowiedź:)
-
2013/12/27 08:14:04
Dziękuję za zainteresowanie:)
Pod roletą jest drążek do zazdrostek :) Taki myk, żeby zyskać wizualnie więcej przestrzeni w małej kuchni :) Polecam to rozwiązanie. Co do tkaniny, to jest to bawełna.
Pozdrawiam :)

mój mail: szycianki@wp.pl

stat4u